Regulamin zamieszczania komentarzy

Regulamin 
publikowania komentarzy na portalu internetowym chelmski.eu

 

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady publikowania (zamieszczania) komentarzy na portalu internetowym chelmski.eu dostępnym w Internecie pod adresem www.chelmski.eu lub www.chelm.eu.
 2. Korzystając z serwisu Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, oraz że go w pełni akceptuje i zobowiązuje się przestrzegać jego postanowień.
 3. Portal internetowy chelmski.eu (dalej: Portal) prowadzony jest przez Wydawcę: Widok Media Sp. z o.o. z siedzibą w Chełmie,
 4. Komentarze publikowane na stronach internetowych portalu informacyjnego chelmski.eu są prywatnymi opiniami jego użytkowników i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez Wydawcę i pracowników serwisu. Redakcja portalu internetowego chelmski.eu nie ponosi odpowiedzialności za treść Za treść komentarza odpowiada wyłącznie jego autor, który ponosi konsekwencje prawne za opublikowaną treść.
 5. Wydawca oraz Redakcja serwisu informacyjnego chelmski.eu nie przekazują, nie sprzedają i nie użyczają zgromadzonych danych innym osobom lub instytucjom. Mogą być jednak zobowiązane do wydania informacji 0 użytkowniku – w tym szczególnie informacji o adresie IP – na żądanie uprawnionych na podstawie prawa organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.
 6. Usuwane będą komentarze, które są:
 7. niezgodne z obowiązującym prawem, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami, a zwłaszcza jeśli zawierają groźby, treści wulgarne, obsceniczne, nienawistne czy dyskryminują
 8. obrażają lub poniżają ludzi ze względu na ich pochodzenie, wykonywany zawód, przekonania, wyznanie, światopogląd, wiek, płeć czy orientację seksualną.
 9. przekraczają granice prywatności innych osób, naruszają ich godność, dobra osobiste, prawa autorskie i inne dobra prawem chronione.
 10. zawierają oskarżenia, których nie poparto dowodami (np. w postaci wyroku sądowego).
 11. upubliczniają prywatne adresy lub dane osobowe.
 12. Zawierają materiały reklamowe.
 13. Użytkownik umieszczając w serwisie komentarz, wyraża zgodę na jego powielanie w innych publikacjach portalu chelmski.eu, uwzględniając m.in. artykuły pojawiające się na stronach internetowych www.chelmski.eu oraz ich udostępnienie na jakichkolwiek nośnikach reklamowych w celu promocji serwisu chelmski.eu.
 14. Zmiany niniejszego regulaminu mogą zostać dokonane przez Portal i Wydawcę w każdym czasie i wchodzą w życie z chwilą ich udostępnienia na stronie serwisu.

 

Szanujemy prywatność naszych Czytelników i Gości

Szanowni Państwo

korzystając z naszego serwisu udostępniacie nam swoje dane osobowe. Przechowujemy je oraz przetwarzamy. Te dane to unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania. Wykorzystujemy je w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za Twoją zgodą możemy korzystać z danych geolokalizacyjnych oraz identyfikacji poprzez skanowanie urządzeń. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na korzystanie z tych technologii poprzez kliknięcie „Akceptuję”. Zgoda jest dobrowolna i zawsze możesz ją wycofać klikając przycisk ustawień prywatności znajdujący się w lewym dolnym rogu strony. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje będą miały zastosowania tylko na tej witrynie.

Zapoznaj się z poniższymi informacjami, abyś mógł świadomie i komfortowo korzystać z naszych serwisów internetowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności i Cookies. 

Skontaktuj się

ul. Narutowicza 2A
22-100 Chełm
Czynne: Pon. - Pt.
10:00 - 17:00 redakcja@chelmski.eu

REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC