REKLAMA
,
Z Rejowca do Niemiec. Praca czeka
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne w sprawie pracy w Niemczech. W ofercie szkolenia i kurs języka niemieckiego.

Reklama

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne w sprawie pracy jako opiekunka lub opiekun osób starszych w Niemczech. Spotkanie obędzie się 16 listopada w godzinach 10:30 – 12:00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ulicy Lubelskiej 24 A w Rejowcu Fabrycznym.

W ramach współpracy MEDIPE oferuje m.in. wysokie zarobki i terminową wypłatę wynagrodzenia, bezpieczną i legalną pracę z opłacanymi składkami ZUS, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne oraz premię za pracę w okresie Świątecznym o wysokości 300 euro brutto. Ponadto będą mogli Państwo skorzystać ze szkolenia podnoszącego kwalifikacje opiekunów oraz z pomocy w organizacji wyjazdu do pracy oraz powrotu.

Na spotkaniu, przedstawiciele opowiedzą o ofercie oraz warunkach współpracy. Istnieje także możliwość wzięcia udziału w kursie języka niemieckiego i innych szkoleniach tematycznych oraz skorzystania z doświadczenia w pracy opiekuna osób starszych, którym przedstawiciele firmy chętnie się z Państwem podzielą.

Więcej informacji na stronie MEDIPE www.medipe.com oraz pod numerem telefonu 502 032 023.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA