REKLAMA
,
Rekordziści w pływaniu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Podkom. Tomasz Pawlik, włodawski policjant, zdobył tytuł „Rekordzista Basenu 2019” w Akcji Bicia Rekordu Pływalni organizowanej przez MOSiR we Włodawie.

Reklama

Podczas minionego weekendu odbyło się uroczyste zakończenie Akcji Bicia Rekordu Pływalni organizowanej przez włodawski MOSIR.

Rekordzistą basenu został policjant Komendy Powiatowej Policji we Włodawie – podkom. Tomasz Pawlik, który w czasie trwania całej akcji, czyli od 14 stycznia do końca lutego br. na pływalni spędził 96 godzin i przepłynął łącznie 250 100 m, co dało mu tytuł „Rekordzisty Basenu”. Tomasz Pawlik jest też płetwonurkiem, udziela się w OSP Włodawa, jest także stermotorzystą. Woda od zawsze była jego pasją.

Miejsce II zdobył Edward Łągwa pokonując dystans 204,1 km. Miejsce III zajął Mirosław Włodarczyk z wynikiem 166 km. Najlepsza z pań, Magda Dedera przepłynęła 150,5 km, zdobywając tym samym złotego superpływaka. Ustanowiono wiele rekordów życiowych. Pięciu uczestników pokonało dystans ponad 150 km zdobywając złotego superpływaka, czterech srebrnego i najliczniejsza grupa dziewięciu brązowego. Rekordowa w tym roku była również liczba uczestników akcji oraz liczba zdobytych superpływaków.

Gratulujemy!

Napisz komentarz
 • we Włodawie mogą ? Mogą ? A ten Pan spadochroniarz z Siedlec umie tylko kopiować pomysły.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA