REKLAMA
,
Remont ul. Rejowieckiej – włodawska firma zrobi to najtaniej!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Remont ul. Rejowieckiej odbywa się etapami. Teraz mają rozpocząć się prace na kolejnym odcinku tej części krajowej 12-stki. Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe z Włodawy zaoferowało najniższą cenę. 

Reklama

Remont ul. Rejowieckiej podzielono na etapy, w ubiegłym roku wykonano prace na odcinku od ronda ZWiN do wyremontowanego wcześniej skrzyżowania z ul. Szpitalną. Teraz przyszła pora na prace na pozostałych dwóch pasach na tym odcinku. Na ogłoszony przez Zarząd Dróg Miejskich przetarg odpowiedziało kilka firm. Ponownie najniższą ofertę złożyła firma z Włodawy, proponując wykonanie prac za 750 301 zł. Całość prac ma zamknąć się w terminie 45 dni.

Remont ul. Rejowieckiej będzie odbywał się w okresie wakacyjnym. Jeszcze nie wiadomo, czy oferta włodawskiej firmy, mimo, że najtańsza, zostanie wybrana. Obecnie trwa sprawdzanie wszystkich ofert pod względem formalnym.

Mieszkańcy mają jednak sporo zastrzeżeń do włodawskiej firmy, szczególnie dużo uwag padło podczas prowadzonej przebudowy ronda Dmowskiego.

– Firma z Włodawy może i robi najtaniej, ale niestety też używa kiepskich jakościowo materiałów. To widać obecnie przy rondzie Dmowskiego. Szkoda, że prawo w naszym kraju zmusza urzędników do kierowania się kryterium ceny, nie jakości – komentuje pan Józef, mieszkający przy ul. Rejowieckiej.

Remont ul. Rejowieckiej to spora inwestycja, miasto nie jest w stanie sfinansować jej w ramach własnego budżetu, dlatego ratunkiem są pieniądze z ministerstwa infrastruktury i rozwoju. W tym roku na ten remont udało się pozyskać kwotę w wysokości ponad 500 tys. złotych.

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA