REKLAMA
,
Remontują Wojsławicką
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wzdłuż ul. Wojsławickiej w Chełmie pojawiły się ograniczenia prędkości do 30 km/godz. Lepiej ich nie ignorować. Za sprawą remontu zrobiło się węziej i bardziej niebezpiecznie.

Pracownicy Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowego z Włodawy zaczęli od usuwania starych krawężników. Najwięcej dzieje się teraz na odcinku drogi od ronda turbinowego do skrzyżowania z ul. 3 Maja.  Pojawiły się przewężenia jezdni i w paru miejscach zrobiło się ciasno i niebezpiecznie, np. na wysokości siedziby Escott s.a. Tym bardziej, że ulicą odbywa się zwykły , jeżdżą samochody prywatne, ale także autobusy, tiry i pojazdy ekipy remontowej.
Po wymianie krawężników, do remontu pójdą chodniki. Potem wymieniania będzie nawierzchnia ulicy. Na te prace trzeba będzie prawdopodobnie całkowicie zamknąć drogę dla ruchu pojazdów.

Reklama

Przypomnijmy, że modernizowana będzie cała Wojsławicka – od ronda turbinowego, przez skrzyżowanie z ul. 3 Maja i dalej przez las Borek, aż do granic administracyjnych miasta. Włodawskie przedsiębiorstwo obiecuje, że zrealizuje całą inwestycję w ciągu 90 dni; prace mają się zakończyć w połowie października.

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA