REKLAMA
,
Remonty w szkołach – Szkoła Podstawowa nr 11
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

You are using a gallery with old engine.
Please copy this gallery to use new engine and full Contest Gallery abilities.

Nowe parkiety, stołówka, sanitariaty i odnowione sale. W większości chełmskich placówek oświatowych trwają prace remontowe. Zobaczcie jak one wyglądają w Szkole Podstawowej nr 11. 

Wakacje to dla uczniów i większości nauczycieli czas wypoczynku. Z punktu widzenia samorządu to jednak najlepszy czas na prowadzenie prac remontowych i modernizacyjnych. W tym roku na miejskiej liście szkolnych remontów znalazło się około 30 placówek. W większości obiektów prace dotyczyły głównie prac malarskich, elektrycznych, konserwacyjnych czy posadzkarskich ale w części szkół zakres robót był zdecydowanie obszerniejszy.

Reklama

Największe zmiany czekają budynek Szkoły Podstawowej nr 11, gdzie po likwidacji gimnazjów i przeniesieniu tej szkoły do obiektów ZSO nr 6, ulokuje się miejski żłobek ,,Chełmskie Niedźwiadki”. W tym przypadku opiewające na około pół miliona złotych prace obejmują adaptację pomieszczeń, remont sanitariatów, wymianę części podłóg, malowanie i inne niezbędne prace. W części kompleksu szkolnego znajdzie się również przeniesiony z Przedszkola Miejskiego nr 13 Ośrodek Gimnastyki Korekcyjnej. Ta zmiana przynieść ma korzyści dla obydwu placówek.

Zobaczcie fotorelację:

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • To jakiś żart z tym tytułem. To już nie 11-stka, jest o tym wzmianka w tekście ale w tytuł wprowadza w błąd. Miasto w końcu dopięło swego szkoła wypadła z tego budynku. Szkoda że autor nie napisał o tym jak przez lata rodzice i nauczyciele nie mogli się doprosić wymiany okien, miasto nie kiwnęło palcem, jak w czasie deszczu ościeżnice okien przeciekały a dzieciaki w zimie siedziały w klasach w kurtkach, a wiem co piszę bo trójka moich dzieci uczyła się w tej szkole. Raptem pieniądze się znalazły i zainteresowani wiedzą, że to nie przypadek.

  No votes yet.
  Please wait...
 • to firma JUREX ?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA