REKLAMA
,
Remonty wloką się niemiłosiernie
Remonty wloką się niemiłosiernie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Miesiąc temu przedstawiliśmy „raport” z przebiegu remontów chełmskich ulic. Sytuacja nie wyglądała wówczas najlepiej. Czy coś się zmieniło?

Reklama

Niestety, jest jeszcze gorzej. Remonty wloką się niemiłosiernie. Broni się tylko dwie inwestycje – Jagiellońska/Batorego, gdzie jeszcze pod koneic września położona została warstwa asfaltu. Ulicą da się przejechać, chociaż na poboczach trwają jeszcze prace i na oddanie arterii do użytku trzeba poczekać.

Innym poważnie zaawansowanym przedsiewzięciem jest budowa ronda u zbiegu ulicy Wojsławickiej i al. 3 Maja. Tam  skala koniecznych do wykonania robót była znaczna, ale z początkowego chaosu wyłania się już końcowy obraz drogi. Kierowcy muszą tam bardzo uważać ponieważ część z użytkowników nowej jezdni zaczyna ją traktować jak prawdziwe rondo. Tymczasem znaki drogowe nadal wskazują, że mamy do czynienia ze zwykłym skrzyżowaniem. W tej sytuacji łatwo o niespodziankę.

Remontowi ulicy Kolejowej poświęciliśmy kilka dni temu odrębny materiał. Nie ma co ukrywać mamy tam do czynienia z tragicznym opóźnieniem. Możemy tylko współczuć przedsiębiorcom, którzy w i tak trudnych czasach pandemii, usiłują prowadzić tam swoje biznesy. 

Na koniec spójrzcie na ul. Sybiraków. Fotografie pochodzą z 5 października, ale do dzisiaj nic się tam nie zmieniło. Niestety,  to co się dzieje na tej ulicy zakrawa na kpiny.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA