REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Robert Więckiewicz odwiedzi Chełm
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

ziarno_prawdyChełmski Dom Kultury oraz Centrum Kultury Filmowej „Zorza” coraz bardziej zaskakują widzów. Już 6 lutego odbędzie się premiera niebanalnego filmu „Ziarno prawdy”, a dodatkowo na premierze pojawią się znamienici goście.

6 luty to data szczególna. O godzinie 18:30 odbędzie się premiera filmu „Ziarno prawdy” będącego jednocześnie otwarciem nowego cyklu proponowanego przez CHDK dla prawdziwych fanów kina – Seans z gwiazdą. Jakie gwiazdy pojawią się w Chełmie? Oczywiście nie może zabraknąć aktora niebanalnego, którego głos zna każdy. Odtwórca głównej roli Robert Więckiewicz będzie gościem honorowym tego wydarzenia podobnie jak reżyser Borys Lankosz, a także producentka Anna Drozd (pochodząca z Chełma).

„Ziarno prawdy” jest ekranizacją drugiej części bestsellerowej trylogii Zygmunta Miłoszewskiego. Jej bohaterem jest Teodor Szacki, który po raz kolejny ma rozwiązać zagadkę tajemniczej zbrodni. CKF Zorza i CHDK informują, że bilety na premierę sprzedawane będą w cenie 25 zł, z Chełmską Kartą 3+ w cenie 15 zł.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
  • FAnastazja książka. Z prawdziwą przyjemnością obejrzę film. Choć mam obawy, że producent może pójść za bardzo w komercje . Jednak osoba p. Roberta daje nadzieję, że film choć w części odda klimat książki. Trafny wybór aktora. Juz się nie mogę doczekać na spotkanie z prokuratorem Szackim

    No votes yet.
    Please wait...
  • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    *