REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Rondo Dmowskiego do poprawki
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Wykonawca dał 5-letnią gwarancję na bezproblemowe korzystanie z ronda Romana Dmowskiego a zjazd w ul. Podgórze zaczyna osiadać po prawej stronie. Ponadto urzędnicy naliczyli Przedsiębiorstwu Drogowo- Mostowemu z Włodawy 100 tysięcy złotych kary za opóźnienia w budowie. 

Innowacyjne rondo, które miało być wizytówką miasta po miesiącu użytkowania zaczyna się rozpadać. Nic dziwnego skoro wykonawca lał asfalt przy minusowych temperaturach. Poziome oznakowania zaczynają się ścierać a warstwy asfaltu zaczynają od siebie odchodzić. Remont ronda Dmowskiego kosztował miasto ponad 5 milionów złotych (1,6 milionów unijnego dofinansowania). Wykonawca ma czas do końca maja by poprawić usterki m.in. wyrównać teren wokół ronda, posiać trawę i wymalować nowe oznakowanie poziome. Zadajmy sobie podstawowe pytanie: Czy to pomoże? Patrząc na wykonanie, stwierdzam, że po kolejnej zimie będziemy jeździć jak po kocich łbach.

Zdjęcie: Darek (Inwestycje Chełm)

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
  • Tak to jest z tymi chełmskimi inwestycjami drogowymi, a przyczyną jest to, że inwestor działa wyłacznie w inresie wykonawcy, a nie inwestora, czy miasta i jego mieszkańców. Aż strach zadać pytanie, dlaczego tak się dzieje?

    No votes yet.
    Please wait...
  • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    *