REKLAMA
,
Rosyjska ruletka z latarniami…
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

To już zaczyna przypominać rosyjską ruletkę. Od ponad dwóch tygodni w przypadkowych miejscach w mieście gasną uliczne latarnie. Nikt nie zna przyczyny, a mieszkańcy zaczynają obstawiać, gdzie zbraknie prądu następnym razem. Była ulica Rejowiecka, ulica Szpitalna, a nawet Park Miejski. Teraz, już po raz drugi, w ciemności pogrążyła się ulica Przemysłowa.

Reklama

Od jednego z naszych czytelników otrzymaliśmy zdjęcia, na których widzimy, że latarnie przy ulicy Przemysłowej nie działają. – To już drugi raz w ostatnim czasie – mówi Pan Krzysztof. – Jesteśmy w trakcie remontów, więc może to przez to miasto ma problem z oświetleniem. Pewnie nikomu to nie przeszkadza, ale w tych ciemnościach może dojść do tragedii – dodaje.

Chełmski magistrat o problemach także wie niewiele. – Być może nastąpiła jakaś awaria – mówi nam Józef Kendzierawski, Dyrektor Wydziału Infrastruktury Komunalnej. – Jeszcze dzisiaj zadzwonię do zakładu energetycznego i zapytam o przyczynę – podkreśla.

Pozostaje nam zatem dalsza niepewność, czy aby dziś oświetlenia nie zabraknie właśnie na naszej ulicy. Jeśli tak się stanie – przesyłajcie zdjęcia do nas!

Napisz komentarz
 • To już nie drugi raz. Od piątku albo soboty na ul. Przemysłowej od świateł do ul. Kolejowej nie świecą się latarnie. Również ul. Chomentowskiego (boczna Przemysłowej)raz się świeci raz nie, tak jak by ktoś się bawił, a może dziś tą ulice wyłączymy. Pewnie robotnicy dociągający zasilanie do stacji TRAFO na ul. Chomentowskiego podczas odwiertów przewiercili przewody od latarni na przemysłowej razem z sygnalizacją świetlną bo od czasu przewiertów nie świeci nic i znając życie nikt z tym nic nie zrobi bo po co …

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA