REKLAMA
,
Rowerem z Holandii do Chełma, aby pomóc chorej Kamili
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmianin Karol Tomaszewski pokona 1481 kilometrów na rowerze dla chorej Kamili.

Karol mieszka w miejscowości Zeewolde. Pod koniec sierpnia wybierze się w podroż do Chełma. Nie będzie to zwykła wyprawa. Trasę zamierza pokonać rowerem. W ten sposób chce pomóc chorej Kamili. Młoda kobieta na bardzo rzadką chorobę genetyczną: nocną napadową hemoglobinurię. Swój projekt rowerzysta nazwał XBike – Karol TomaszewskiWciąż poszukuje sponsorów.

Reklama

Chcę udowodnić coś samemu sobie, ale przede wszystkim chcę podarować pieniądze potrzebującej. Póki co nie jest to wielką suma. Ledwo 2000 zł. Ale mam w Holandii życzliwych znajomych, którzy również zechcą coś wyłożyć. Do startu jeszcze sporo czasu, więc i fundusz na pewno się powiększy – mówi Karol.

Jak zapewnia, planuje już kolejny wyjazd, trochę dłuższy wyjazd. Za rok wybiera się na Gibraltar, by wziąć udział w memoriale gen. Władysława Sikorskiego.

Wszystko aby pomagać. I tak w kółko… Wiem że nie pomogę wszystkim, ale niech będzie to jak największa liczba ludzi. Mam już sponsorów na rower, osprzęt oraz odzież na której będą wydrukowane loga firm, które wezmą udział w akcji – mówi.

Dotychczas swoje wsparcie zadeklarowało dwóch holenderskich sponsorów – drukarnia „De Zeven2” z Harderwijk i sklep rowerowy „Westerlaken” z Zeewolde.

Wszystkich – osoby fizyczne czy firmy, które zechcą wspomóc akcję Karola Tomaszewskiego, prosimy jest o kontakt mailowy: tomaskarol@outlook.com lub przez stronę na Facebooku.

Więcej o Kamili i jej chorobie przeczytasz tutaj. 

 

 

Napisz komentarz
 • Karol szacunek wielki ? Przeczytałam historię Kamili jest silną dziewczyną ma wspaniałą rodzinę modlę się o nią będzie dobrze

 • Karol Tomaszewski

  Dobra wiadomosc, poniewaz dzisiaj do projektu dolaczyl kolejny sponsor 🙂 takze wszystko idzie do przodu. Juz niedlugo bedzie mozna oglac moj kanal na Youtube, gdzie zobaczycie filmy z przygotowan, calej podrozy oraz z roznych spotkan np. z Kamila:)

 • Monika Pietrzak

  Jestem siostra rodzona Kamili dzięki wielkie Karol jesteś wspaniałym człowiekiem o złotym SERCU

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA