REKLAMA
,
Rowerowe zawody na trenażerach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ponad sto osób stanęło do rywalizacji w IV Regionalnych Zawodach Rowerowych na Trenażerach Multimedialnych.

Reklama

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Żółtańcach odbyły się w sobotę, 9 lutego, IV Regionalne Zawody Rowerowe na Trenażerach Multimedialnych. Ponad stu zawodników – 40 dziewczynek i kobiet oraz 71 chłopców i mężczyzn rywalizowało w kilku grupach wiekowych.
Najmłodsi (Dziewczynki, Dziewczynki Żak, Chłopcy, Chłopcy Żak) mieli do pokonania dystans 700 metrów, pozostali natomiast (Kobiety i Mężczyźni z różnych kategorii) – trasę o długości 1,6 km.

Mimo krótkiego dystansu była to trasa wymagająca dużego wysiłku, ze względu na liczne wzniesienia. Najlepsi musieli wykazać się nie tylko dobrą kondycją, ale również odpowiednią strategią jazdy. Wszyscy zawodnicy, którzy w swoich grupach zajęli trzy pierwsza miejsca, otrzymali z rąk wójta Gminy Chełm Wiesława Kociuby medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy ze swoją fotografią z udziału w zawodach.

Turniej z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem i w tym roku w sportowych zmaganiach brały udział całe rodziny. Turniej zorganizowali: Biuro Promocji Gminy Chełm, Grupa MTB Azart Peleton oraz Sklep Rowerowy Peleton.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA