REKLAMA
,
Różanka. „Dom Seniora” dostał nie tylko maseczki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Pensjonariusze i pracownicy największego domu pomocy społecznej w naszym regionie czyli tego w Różance (powiat włodawski) zostali wyposażeni w środki ochrony. Ich wartość to około 100 tys. zł.

Reklama

4800 sztuk maseczek ochronnych jednorazowych, 2100 sztuk maseczek wielokrotnego użytku, 1000 sztuk kombinezonów ochronnych jednorazowych, 150 sztuk kombinezonów ochronnych wielorazowych i wiele innych środków ochrony i dezynfekcji. To wszystko trafi do jednego z największych DPS-ów w województwie lubelskim – „Domu Seniora” w Różance (pow. włodawski) – informuje Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Dzisiaj, 2 września, przy stacji Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego na Bursakach, marszałek Jarosław Stawiarski był przy przekazaniu środków ochrony osobistej dla pracowników i podopiecznych DPS w Rożance. Jest to kolejna dostawa w ramach projektu realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie.

Zakup był możliwy dzięki wsparciu EU w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój „Liderzy Kooperacji”, zadanie 5 – Działania dodatkowe w walce z koronawirusem. Wartość dzisiejszej partii środków ochronnych to około 100 tys. zł. Wartość całego projektu to blisko 3 mln zł.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
Raport o stanie Chełma
Aleja 3 Maja w remoncie
Aleja 3 Maja w remoncie
REKLAMA