REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Różne aspekty biznesu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zapraszamy na kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu „Biznes Lubelskie”. Już we wtorek spotykamy się w chełmskim hotelu „Kamena”.

Reklama

Gościem specjalnym spotkania będzie Paweł Czapiewski, medalista Mistrzostw Świata i Mistrz Europy w biegu na 800 metrów, olimpijczyk, wielokrotny Mistrz Polski i rekordzista kraju, który opowie uczestnikom spotkania o roli motywacji w biznesie.

Program spotkania w Chełmie:
13.00 – 13.30 Rejestracja uczestników
13.30 – 14.00 Biznes Lubelskie – współpraca na rzecz wzmocnienia eksportu i obsługi inwestorów – prowadzący Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego
14.00 – 14.20 Negocjacje, mediacje i arbitraż w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami – prelegent Aneta Biały
14.20 – 15.20 Rewolucja w przepisach w 2018 roku. Co przyniosą zmiany w JPK, CIT, VAT i RODO – prelegent Maria Uchman
15.20 – 15.30 Przerwa kawowa
15.30 – 16.30 Rola motywacji w biznesie – prelegent Paweł Czapiewski
16.30 – 16.45 Konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie wspierania przedsiębiorczości. Pytania i dyskusja
16.45 – 17.30 Poczęstunek i networking

Rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: www.invest.lubelskie.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W ramach cyklu Biznes Lubelskie najlepsi polscy prelegenci poruszają zagadnienia dotyczące codziennej działalności lokalnych przedsiębiorstw, zmian w przepisach podatkowych oraz opowiedzą o mediacji, negocjacji i arbitrażu w biznesie.

Dodatkową atrakcją spotkań Biznes Lubelskie jest obecność polskich olimpijczyków, m.in. Roberta Korzeniowskiego, Otylii Jędrzejczak, Sylwii Gruchały, Daniela Iwanka i innych, którzy opowiadają, jak motywować siebie i pracowników.

Więcej informacji na temat cyklu Biznes lubelskie można znaleźć na www.invest.lubelskie.pl.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Jeden aspekt pozostaje niezmienny. Polityk Grabczuk wygłasza wiekopomne mądrości a potem znika by znowu pojawić się przed kolejnymi wyborami by ogłosić jak będzie ułatwiał życie przedsiębiorcom 😉

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama