REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Trwa świąteczny jarmark
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

W piątek, 20 grudnia, rozpoczął się Jarmark Bożonarodzeniowy na Placu Łuczkowskiego. Potrwa do niedzieli włącznie. To dobry moment na uzupełnienie świątecznych zapasów czy znalezienie ciekawego prezentu pod choinkę.

Choinki, ozdoby choinkowe, rękodzieło ludowe, upominki, przetwory, potrawy świąteczne, ciasta, lokalne napoje – to wszystko można znaleźć się na Jarmarku Świątecznym w Chełmie. Stragany tradycyjnie stoją na Pl. Łuczkowskiego. Świąteczne handlowanie zaplanowano na trzy dni od 20 do 22 grudnia, a przyświeca mu hasło „Dziś w Niedźwiedzim Grodzie Wesoła Nowina”.

Staraniem samorządu, na placu stanęło około 20 stoisk dla wystawców, jest też  wydzielone miejsce dla sprzedawców choinek. Handel odbywa się w godz. 10.00-18.00. To idealny moment na uzupełnienie  świątecznych zapasów, wyszukanie oryginalnych prezentów pod choinkę czy na spotkania ze znajomymi.

Podczas Jarmarku w sobotę, 21 grudnia, o godzinie 12.00, zapraszamy na Wigilię Wszystkich Chełmian, czyli tradycyjne spotkanie mieszkańców miasta, połączone z życzeniami i łamaniem się opłatkiem. O oprawą artystyczną zadbają artyści z Młodzieżowego Domu Kultury.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*