REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Ruszają remonty dróg
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Rozpoczynają się długo oczekiwane remonty chełmskich ulic. Utrudnień dla kierowców będzie sporo, ale perspektywa poprawy jakości dróg w mieście pewnie nieco osłodzi nastroje.

Reklama

Intensywność utrudnień będzie różna, w zależności od poszczególnych etapów realizacji inwestycji. Ratusz zapewnia, że tak starał się przygotować plan remontów, aby utrudnienia w ruchu były jak najmniej odczuwalne.

Zaczął się remont ulicy Dreszera na odcinku od ulicy Lubelskiej do ulicy Reformackiej, wraz ze skrzyżowaniem z Reformacką. Przewidywany termin zakończenia prac to połowa sierpnia br.

Dzisiaj z kolei (3 marca) rusza przebudowa DK12 (więcej na ten temat przeczytacie tutaj), a lada dzień ruszy remont ulicy Ceramicznej.
W trakcie przebudowy jest ul. Kolejowa, a za kilka tygodni rozpocznie się remont ostatniego odcinka tej trasy.

W planach są prace na skrzyżowaniu al. 3 Maja z ul. Wojsławicką oraz na ul. Waśniewskiego.

W połowie roku ruszy przebudowa kolejnych ulic – Batorego, Jagiellońskiej, Okszowskiej i Sybiraków. W ostatnim kwartale planowany jest remont ostatniego odcinka ul. Lwowskiej oraz ulic Zawadówka i Włodawskiej.
W tym roku drogowcy pojawią się także na kilku ulicach osiedlowych.

– Jak widać, utrudnienia w ruchu będą duże, ale chyba wszyscy zgodzimy się, że musimy to przeżyć – pisze prezydent Chełma Jakub Banaszek. – Pozyskaliśmy wiele środków na remonty ulic, a przed nami kolejne wyzwania i nowe drogowe projekty. Jutro czekają mnie kolejne rozmowy w Warszawie dotyczące między innymi Obwodnicy Południowej i remontu innych ulic.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Taaa… Kolejowa zamknięta rejowiecka zaczną… Ramos będzie nie przejezdna… Dreszera odcięte … Ciekawe ile będzie się wyjezdzalo z Chełma.. Wszędzie objazd objazd objazd… 0 organizacji…

  No votes yet.
  Please wait...
 • A Kolejowa?

  No votes yet.
  Please wait...
  • Przecież pisze o Kolejowej. Tylko czemu Dreszera ulica co ma 150metrów to remont do sierpnia. Tam nic się nie dzieje.

   No votes yet.
   Please wait...
   • Dlatego pytam o konkrety.Owszem złośliwie.

    No votes yet.
    Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama