REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Ruszył punkt obsługi mieszkańca
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Urząd Miasta Chełm zapraszam do korzystania z usług Punktu Obsługi Mieszkańca w Chełmie. Punkt mieści się na ulicy Kopernika 1. 

Każdy korzystający z usług spółek miejskich oraz Urzędu Miasta ma możliwość zrealizować wiele spraw w jednym miejscu. Potrzebujesz druków, formularzy, chcesz uzgodnić swoje należności, złożyć wniosek, podanie, prośbę, itp. – zapraszamy do Punktu!

Punkt Obsługi Mieszkańca został wyposażony w urzędomat, dzięki któremu w szybki i bezpieczny sposób, bez konieczności czekania w kolejce można wysłać dokumenty pod wskazane adresy. Urządzenie umożliwia składanie dokumentów i drukuje potwierdzenia dokonanej operacji. Złożone dokumenty drogą mailową trafiają do odpowiednich jednostek.

Czas pracy Punktu: od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 17:00. Kontakt telefoniczny – 511352053, nr fax 82 5652253.

Pracownicy służą pomocą i udzielają wszelkich informacji interesantom.

Punkt Obsługi Mieszkańca w Chełmie powstał w ramach projektu „Rozwój usług komunalnych elementem zrównoważonego rozwoju miast pogranicza polsko-ukraińskiego” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska- Białoruś – Ukraina 2007-2013 Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*