REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Chełmscy pielgrzymi już w trasie
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

,,Uwierzcie w Ewangelię” – to tegoroczne hasło, które towarzyszy Pielgrzymom zmierzającym na Jasną Górę.

Pielgrzymi po raz  trzydziesty siódmy wyruszyli aby połączyć trudy marszu z modlitwą w rozmaitych intencjach. Dwiema głównymi, które łączą wszystkich są: duchowe wsparcie dla przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży oraz dziękczynienie za dar Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w perspektywie setnej rocznicy powstania.

– Do druga Moja Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Rok temu miałam wiele obaw co do tego czy uda mi się dojść do celu jednak z Opacznością Boża i wiarą w to, że w trudnych chwilach jest ze mną Jasnogórska Pani – udało się. Wierzę, że i w tym roku osiągnę zamierzony cel. Jestem przekonana, że to umocni moja więź z Bogiem. Moja córka również wybrała się ze mną, dotychczas czujemy się świetnie, jednak mamy za sobą pierwszy kryzys – komentuje Pani Anna– uczestniczka Pielgrzymki z Chełma.

– Czuję się świetnie, wiem że daleka droga do Częstochowy – jednak skoro już się zdecydowałam to nie poddam się. Otaczają mnie fantastyczni ludzie, którzy w trudnych chwilach pomogą mi przezwyciężyć słabości. Jak to mówią ,,Wiara czyni cuda” zatem i ja wierzę. – dodaje Pani Elżbieta, również uczestniczka pielgrzymki z Chełma.

Dzisiaj przed Pielgrzymami 28 km pieszej drogi, a miejscem docelowym jest miejscowość Wysokie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*