REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Rytm tańczy już 10 lat!
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Koncertem i pokazami Chełmskie Centrum Tańca „Rytm” zakończyło dziesiąty rok swojej działalności.

Reklama

Podsumowanie dekady byłoby zbyt długie, lecz warto wspomnieć choćby o wychowanych B-, A-, i S-klasowych sportowych parach tańca towarzyskiego. Warto pamiętać o (już z powodzeniem startującej) grupie sportowej hip hopu, czy grupach osób dorosłych rozwijających umiejętności taneczne i tai-chi.

“Rytm” to nie tylko szkoła tańca, ale także prestiżowe działania taneczne, takie jak organizowany od 10 lat Międzynarodowy Turniej Tańca o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana, a także turnieje Grand Prix Polski i Mistrzostwa Województwa.

Wracając do koncertu, dał on pełny przekrój pracy – od pięciolatków do osób dorosłych. Ponad 150 wykonawców bawiło publiczność tańcem i muzyką. Było wiele wzruszeń i wspólnej zabawy.

Obecnie w “Rytmie” trwają przygotowania do obozu wakacyjnego, gdzie prawie siedemdziesiąt osób pod opieką kadry wyjedzie do Lubenii na Podkarpaciu, by przygotowywać się do jedenastego już sezonu.
Jego najważniejszymi wydarzeniami będą organizowane przez Chełmskie Centrum Tańca „Rytm” Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana, będącymi jednocześnie kwalifikacjami do Mistrzostw Polski dla par z naszego województwa.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Rytmu www.taniec.chelm.pl oraz funpage na facebooku.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama