REKLAMA
,
Rzecznik praw obywatelskich w Chełmie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Już dziś w Chełmie pojawi się dr Adam Bodnar, rzecznik praw obywatelskich. Na spotkanie dr Bodnar zaprasza organizacje społeczne. Będzie to spotkanie konsultacyjne i rozpocznie się o godzinie 16.30 w chełmskiej bibliotece. 

Reklama

Jak zapowiada Bodnar na spotkaniu, w bezpośredniej rozmowie będzie możliwość poruszenia najważniejszych problemów dotyczących praw człowieka, tematów istotnych dla sektora pozarządowego, społeczeństwa obywatelskiego oraz mieszkańców regionu. Rzecznik praw obywatelskich zapowiada, że wspólna dyskusja pomoże we wspólnym znalezieniu rozwiązań ważnych spraw. Dlatego tak ważne jest to, by organizacje społeczne zechciały wziąć czynny udział w spotkaniu.

Rozmowy o prawach obywatela w praktyce – ich respektowaniu, problemach z realizacją, praktykach dyskryminacyjnych – taki tytuł ma spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 15 września, w godz. 16.30–18.30. Sala nr 206 (II piętro) w Chełmskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti, ul. Partyzantów 40.

Wstęp wolny dla wszystkich.

Na spotkania można się zgłosić za pośrednictwem formularza na stronie: https://www.rpo.gov.pl/formularz/?q=Lubelszczyzna, mailowo: spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl lub telefonicznie: (22) 55 17 985.

Napisz komentarz
 • Ponad dwie godziny ciekawej dyskusji,a potem wspólne zdjęcie.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA