REKLAMA
,
Samochód spadł z mostu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do groźnego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Koszarsku. Osobowy ford spadł z mostu, w wyniku czego poważnych obrażeń doznała 16-letnia pasażerka. Kierowca uciekł.

Reklama

W niedzielę (3 grudnia) przed południem policjanci zatrzymali kierowcę. Jest nim 17-letni mieszkaniec pow. janowskiego. Policjanci wykonują z jego udziałem czynności procesowe.

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło w niedzielę przed godziną 2 w miejscowości Koszarsko (gmina Żółkiewka). Kierujący osobowym fordem stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierkę i spadł z mostu.

Jak ustalili policjanci, pojazdem z dyskoteki wracały trzy młode osoby. Jedna z osób podróżujących autem – 16-letnia mieszkanka powiatu biłgorajskiego – z powodu poważnych obrażeń została przewieziona do szpitala.

Policjanci ustalili, że samochodem kierował młody mężczyzna. Najprawdopodobniej utrata panowania nad pojazdem mogła być wynikiem celowego wprowadzenia forda w poślizg. Chwilę później samochód uderzył w barierkę i spadł z mostu.

Po tym zdarzeniu, kierowca miał zaproponować jednej z pasażerek, by to ona wzięła na siebie winę. Kiedy ta się nie zgodziła, uciekł przed przyjazdem Policji. Funkcjonariusze ustalili personalia kierującego pojazdem i zatrzymali go. Trwa postępowanie.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA