REKLAMA
,
Samochody i złom na przetargu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na kupców czekają wycofane z armii pojazdy, sprzęt i złom. We wtorek 24 lipca br. lubelski oddział Agencji Mienia Wojskowego zorganizuje ostatni przed wakacyjną przerwą przetarg na sprzedaż powojskowego mienia.

Reklama

Lipcowy przetarg powinien przyciągnąć uwagę fanów powojskowej motoryzacji. W Lublinie znajdziemy m.in. ciężarowo-osobowe tarpany 4012 wycenione na 6 tys. zł za sztukę czy hondę civic z 1999 roku, za którą trzeba zapłacić co najmniej 1 tys. 700 zł.  Do wzięcia są też dwie chłodnie MS-3SW na samochodzie star 200 z ceną wywoławczą 4,5 tys. zł za sztukę. Dzięki obniżce na lubelskim przetargu taniej kupimy żurawia na kamazie. W porównaniu do poprzedniego przetargu, jego cena wywoławcza jest niższa o 9 tys. zł i wynosi 21 tys. zł.

W ofercie nie zabraknie też części zamiennych. Tym razem na nabywców czekają elementy maszyn budowlanych jak zgarniarka i kafar. Agencja przygotowała aż 12 zestawów zawierających od kilku do nawet kilkuset pozycji asortymentowych. Znajdziemy w nich m.in.: cylindry, chłodnice, drążki, dźwignie, głowice, haki, kliny, korbowody, zaczepy i wiele więcej. W zależności od rozmiaru i zawartości, ceny początkowe pakietów wahają się od 1,6 tys. zł do 18 tys. zł.

Przedsiębiorców z branży recyklingowej powinna zainteresować różnorodna oferta złomu i artykułów odpadowych. Agencja oferuje je aż w 20 pozycjach. W ofercie znalazły się przepracowane oleje i płyny zapobiegające zamarzaniu, odpadowe opakowania z drewna, papier i tektura, zużyte baterie i akumulatory a także urządzenia elektryczne i elektroniczne oraz złom żelaza i stali.

Szczegółowe informacje o przetargu i pozycjach asortymentowych dostępne są stronie https://amw.com.pl/pl/uzbrojenie-i-sprzet/sprzet-wojskowy/przetargi-1/1341

Warunkiem udziału w planowanym przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranej pozycji, która musi zostać zaksięgowana przez AMW najpóźniej w przeddzień przetargu, a także złożenie oferty na specjalnym formularzu. Do oferowanej ceny zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%. Otwarcie ofert nastąpi 24 lipca (wtorek), o godz. 14, w siedzibie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego przy ul. Łęczyńskiej 1 w Lublinie. Zyski ze sprzedaży powojskowego mienia  zostaną przekazane na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA