REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Samolotowa podróż dookoła świata w klubie podróżników
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Stowarzyszenie WeRwA zaprasza na kolejne – 37. spotkanie Chełmskiego Klubu Podróżników. Gościem spotkania będzie Wojciech Górski, który w dwadzieścia pięć dni odbył samolotową podróż dookoła świata.

Spotkanie rozpocznie się w piątek 16 grudnia o godz. 18:30 w Decaffencji. Gościem spotkania będzie Wojciech Górski, który w dwadzieścia pięć dni odbył samolotową podróż dookoła świata na trasie Warszawa – Frankfurt – Los Angeles – Papeete (Polinezja Francuska) – Auckland (Nowa Zelandia) – Hongkong – Kolombo (Sri Lanka) – Male (Malediwy) – Frankfurt- Warszawa.

Już sama “metryczka” wiele mówi o Wojciechu Górskim. Urodził się w Zakopanem, ale jego rodzinnym miastem jest Radom. Studia rozpoczął w Sankt Petersburgu, a skończył w Warnie. Mieszka w Otwocku, a pracuje w Warszawie. Czy kogoś jeszcze dziwi, że zdecydował się na trip na dystansie ponad czterdziestu tysięcy kilometrów? – O najciekawszych fragmentach tej podróży opowie na spotkaniu, które będzie ubarwione atrakcyjnymi zdjęciami i filmikami – zapowiada Grzegorz Gorczyca.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*