REKLAMA
,
Sawin ma puchar
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Uczniowie z Sawina świetnie zaprezentowali się na wojewódzkich mistrzostwach juniorów i młodszych i młodzików w strzelectwie sportowym z broni pneumatycznej.

Drużyna Zespołu Szkół w Sawinie w składzie: Bartosz Kaniewski, Adam Głąb, Kacper Głąb i Damian Siedlecki zwyciężyła w klasyfikacji szkół gimnazjalnych.

Reklama

Dodatkowo, Bartosz Kaniewski w klasyfikacji indywidualnej zdobył I miejsce w konkurencji pistoletu pneumatycznego. W karabinie pneumatycznym tryumfował Damian Siedlecki, drugie miejsce przypadło Kacprowi Głąbowi. Warto podkreślić że wszyscy wymienieni, choć trenują od niedawna, to zaczynają odnotowywać coraz więcej sukcesów i wyższych rekordów życiowych – mówi Seweryn Jezierski z Dragona Chełm.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych reprezentacja II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie (Julia Łoś, Natalia Kamińska, Karolina Wasyluk i Karol Mielniczuk) zajęła ostatecznie czwarte miejsce. W klasyfikacji indywidualnej wyróżniony został Karol Mielniczuk za zajęcie I miejsca w konkurencji pistoletu pneumatycznego.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA