REKLAMA
,
Ścigali się na Rajdzie św. Krzysztofa
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmska załoga wystartowała w Rajdzie św. Krzysztofa, który był 2 rundą Mistrzostw Okręgu Lubelskiego. Pomimo problemów na trasie, naszym kierowcom udało się zająć miejsce w pierwszej dziesiątce.

Zawody organizowane przez Automobilklub Lubelski odbyły się w dniach 22-23 lipca w Dzierzkowicach (Kraśnik). Wystartowało w nim 21 załóg, w tym chełmska załoga w składzie: Jarosław i Bogdan Malec.

Reklama

Dwudniowy rajd rozpoczął się prologiem rozegranym w Kraśniku. Następnego dnia zawodnicy mieli do pokonania 9 trudnych technicznie oraz bardzo wymagających odcinków specjalnych w: Dzierzkowicach Podwody, Dzierzkowicach Góry oraz Dzierzkowicach Zastawiu.

Chełmska załoga początkowo utrzymywała się w czołówce. Aż do czwartego odcinka specjalnego, podczas którego po uderzeniu kołem w pobocze, poważnie uszkodzili zawieszenie. Miało to decydujący wpływ na końcowy wynik – mówi Agnieszka Wojciechowska z JM Motorsport.

Mimo sporego pecha chełmianom udało się ukończyć rajd z bardzo dobrymi wynikami. W swojej klasie zajęli 2 miejsce, a w klasyfikacji generalnej wyścig ukończyli na miejscu 6 .

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA