REKLAMA
,
Seans z gwiazdą
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Gościem najbliższego Seansu z Gwiazdą będzie Marcin Dorociński – jeden z najbardziej utalentowanych polskich aktorów średniego pokolenia. Zapraszamy we wtorek do „Zorzy”.

Reklama

Marcin Dorociński – aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Trzykrotny laureat Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego i Złotych Kaczek. Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Od 1997 należał do zespołu Teatru Dramatycznego, a obecnie jest aktorem Teatru Ateneum. Na dużym ekranie zadebiutował w 1996 epizodem w „Szamance” Andrzeja Żuławskiego. Przełom w karierze nastąpił w 2005 roku za sprawą roli Despera w „Pitbullu” Patryka Vegi. Po „Pitbullu” posypały się propozycje kolejnych głównych ról. Dorociński zagrał m.in. w „Ogrodzie Luizy” (2007), „Boisku bezdomnych” (2008), „Lęku Wysokości” (2012), „Róży” (2012), „Obławie” (2012) i „Siedmiu dniach” (2013). Ponadto ma na swoim koncie znaczące role w serialach m.in. w „Głębokiej Wodzie” (2011) oraz polskiej wersji produkcji HBO „In treatment” (2011). Pracuje również zagranicą: wystąpił w duńskim filmie „Kobieta, która pragnęła mężczyzny” (2010), a ostatnio w produkcji BBC „Szpiedzy w Warszawie” (2012).

Podczas spotkania w Chełmie, w ramach „Seansu z Gwiazdą”, będzie można zobaczyć film „7 uczuć” w reż. Marka Koterskiego z udziałem właśnie Marcina Dorocińskiego. Po seansie będzie okazja porozmawiać z aktorem.

Zapraszamy na Seans z Gwiazdą we wtorek, 18 grudnia, godz. 18, CKF Zorza. Bilety po 16 zł normalne, 14 zł ulgowe.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA