REKLAMA
,
Sensacja w Chełmie! Zatrzymano grupę złodziei
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kradzież, włamanie, paserstwo – za te czyny odpowie sześciu mężczyzn i jedna kobieta. Zatrzymani to osoby w wieku od 22 do 39 lat. Swoim przestępczym procederem zatrzymani spowodowali straty, oszacowane na łączną kwotę ponad 25 tysięcy złotych. 

Reklama

Chełmscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn (mieszkańców gminy Chełm, Kamień i Sawin) oraz 25- letnią mieszkankę Chełma, którzy okazali się sprawcami włamania i kradzieży samochodu.

Jak ustalili funkcjonariusze, jeden z nich, 34- latek  działając w różnych składach osobowych, włamał się pod koniec sierpnia do jednego z zakładów kamieniarskich na terenie powiatu. Tam skradli kosę i piłę spalinową, szlifierkę kątową, transformator, wiertarkę udarową i przewód elektryczny – informuje Ewa Czyż z chełmskiej Komendy. Wartość strat oszacowana została na kwotę 5700 złotych.

Dodatkowo mężczyźni skradli telefon komórkowy i samochód marki Toyota Avensis. Wraz z autem skradzione zostały dokumenty pojazdu oraz znajdujące się tam przedmioty. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na łączną kwotę blisko 20 tys.  złotych. Udało się odzyskać samochód i część elektronarzędzi.

Wszystkim tym osobom zostały przedstawione zarzuty.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA