REKLAMA
,
Siatkarski turniej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W gronie zespołów, które ubiegają się o awans do kolejnej fazy, jest nasza Arka Tempo Chełm. Od 9 kwietnia II-ligowi siatkarze rozpoczną zmagania w trzech turniejach o prawo awansu do turnieju finałowego. Trzymamy kciuki!

Reklama
Turniej półfinałowy odbędzie się w Niedźwiedzim Grodzie, a jego współorganizatorem jest Miasto Chełm. Siatkarze swoje zmagania rozpoczną w najbliższy piątek, a zakończą w niedzielę (9-11 kwietnia).
 
Nasi zawodnicy zmierzą się z: Karpatami Krosno, AZS Stoelze Częstochowa oraz MKS-em Andrychów. Szczegółowy terminarz zamieszczamy poniżej. Niestety, ze względu na obostrzenia sanitarne, turniej rozegrany zostanie bez udziału publiczności. Na szczęście transmisje wszystkich spotkań będzie można obejrzeć na profilu KS Arka Tempo Chełm.
 
A jak szanse chełmskiej drużyny oceniają fachowcy? Serwis Strefa Siatkówki wymienia nasz zespół w gronie faworytów do awansu i kontynuowana zmagań w walce o I ligę. Czytamy:
 
Równie ciekawie powinno być w Chełmie, tamtejszy beniaminek, będzie gościł mający również wysokie aspiracje AZS Częstochowa, Karpaty Krosno i MKS Andrychów. Patrząc na dotychczasowe wyniki poszczególnych drużyn wydaje się, że częstochowianie nie powinni mieć problemów z awansem do turnieju finałowego. O drugie premiowane miejsce powinni powalczyć gospodarze z Chełma.
 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA