REKLAMA
,
co-sie-dzieje-w-chelmie
Co się dzieje na Weekend? #22
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zastanawiacie się, jak spędzić najbliższy weekend? Chelmski.eu podpowiada Wam ciekawe propozycje, dzięki którym spędzicie najbliższe dni w świetnej atmosferze.

Reklama

Kabanos w Atmosferze 

27 października | godz. 20:00 |

W chełmskim klubie „Atmosfera” (ul. Kopernika 8)  pojawi się okazja uczczenia jubileuszu tego zespołu. „Kabanos” powstał w 1997 roku w Piasecznie z inicjatywy Zenona Danona i Zbigniewa Szajbnera. Grają muzykę rockowo-metalową. Wydali pięć albumów: pierwszy po dziesięciu latach istnienia – „Zęby w ścianę” i ostatni przed dwoma laty „Balonowy Album”.

 

Tata. Po prostu męża mi brakuje Spotkania z wdowami
Wystawa w Galerii Atelier

28 października | godz. 18:00-21:00 | Galeria Atelier

Magdalena Wdowicz-Wierzbowska jest wyjątkową autorką. Opowiada nam historie, które są ściśle powiązane z Jej życiem. Cykl o wdowach jest naturalną kontynuacją niesłychanie poruszającego dokumentu, który zrealizowała towarzysząc swojemu tacie w odchodzeniu. Pierwszą bohaterką projektu jest mama Magdy. Następnymi, kolejne kobiety które wpuszczały ją do swoich domów i traktowały jak przyjaciółkę. Nie przypadkiem, bo sposób w jaki projekt ten został zrealizowany pokazuje, że Magda została im lojalna do końca.

# Halloween Live Music #

Impreza muzyczna.

28 października | godz. 21:00 | kawiarnia Decaffencja (Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 1)

Weekend z R

29 października | godz. 18:00 | Chełmski Dom Kultury

Typowa komedia pomyłek, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Co może się przytrafić kiedy podróż służbowa męża zostaje nieoczekiwanie odwołana a do drzwi puka kochanek? Czy przyjaciele to dobre alibi? Czy najlepszą kochanką może okazać się koleżanka żony? Czy malarz może być jednocześnie hydraulikiem? Na te i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedź oglądając  spektaklu Teatru Ziemi Chełmskiej.

Stare Dobre Małżeństwo w Chełmskim Domu Kultury
27 października | godz. 19:00 | ChDK

Legendarna grupa STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO wciąż przemierza koncertowe szlaki. Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki – od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Sanctus, Bieszczadzkie Anioły) po najnowsze. Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej. Po koncercie będzie można nabyć nowy dwupłytowy album zespołu Stare Dobre Małżeństwo „MEMORABILIA”

 

 

 

 

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Gospodarcze centrum dla młodych
Absolutorium dla prezydenta
Absolutorium dla prezydenta
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Dzisiaj sesja Rady Miasta Chełm
Waśniewskiego znowu przejezdna
Raport o stanie Chełma
REKLAMA