REKLAMA
,
Siedem medali na początek sezonu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mocnym akcentem rozpoczęły swój tegoroczny sezon zapaśniczki Cementu- Gryf Chełm. Podczas rozgrywanego w Raciborzu I Pucharu Polski Seniorek zdobyły 7 medali i tytuł Najlepszej Drużyny w kraju.

Reklama

Znakomitą formę prezentują nadal siostry Katarzyna i Karolina Krawczyk. Po zdobyciu złotych medali we Francji i Austrii obie odnosząc kolejne zwycięstwa w krajowej rywalizacji ze złotymi medalami stanęły na najwyższym stopniu podium. Ze srebrnym medalem do Chełma wróciła Joanna Stysło i Karina Konarska. Trzecie stopnie podium z brązowymi medalami zajęły Angelika Dytrych, Ilona Sobczyńska oraz Anna Wawrzycka. Klasyfikację drużynową zdecydowanie wygrał MKS Cement – Gryf Chełm przed Slavią Ruda Śląsk i Grunwaldem Poznań. W trakcie ceremonii wręczenia medali Prezes Polskiego Związku Zapaśniczego Grzegorz Pieronkiewicz uhonorował okolicznościową statuetką zawodniczkę klubu Cement – Gryf Chełm Katarzynę Krawczyk, która zajęła I miejsce w rankingu PZZ „Najlepsza Zawodniczka w zapasach kobiet w sezonie 2015”.

Najbliższym startem dla najbardziej utytułowanej zawodniczki Cementu – Gryf Chełm Katarzyny Krawczyk będzie udział w reprezentacji Polski, podczas corocznego Międzynarodowego Turnieju w Szwecji „Klippan Lady Open 2016”. Ten jeden z największych międzynarodowych turniejów w Europie rozgrywany jest corocznie w lutym w szweckiej miejscowości Klippan.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA