REKLAMA
,
Siennica Nadolna. Pobili, bo zajeżdżali drogę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie pięciu mężczyzn z Krasnegostawu w wieku od 17 do 40 lat. W Siennicy Nadolnej wybijali szyby i niszczyli lusterka w pojazdach. Następnie wyciągnęli mężczyzn siedzących wewnątrz aut i pobili. O co poszło?

Reklama

Krasnostawscy kryminalni przy wsparciu funkcjonariuszy z KWP w Lublinie już następnego dnia zatrzymali w tej sprawie sześć osób. Wszyscy są mieszkańcami Krasnegostawu w wieku od 17 do 40 lat. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty pobicia i uszkodzenia mienia. Jeden z nich odpowie też za groźby. Swoje agresywne zachowanie tłumaczyli wcześniejszymi nieporozumieniami związanymi  z zajeżdżaniem sobie drogi.

W piątek (12 lutego) Sąd Rejonowy w Krasnymstawie  zadecydował o tymczasowym aresztowaniu pięciu podejrzanych na okres trzech miesięcy. Wobec 17- latka zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji połączonego z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych.

Zgodnie z kodeksem karnym udział w bójce lub pobiciu zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3, z kolei za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA