REKLAMA
,
Siennica Różana. O włos od stłuczki z radiowozem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jadąc seatem o mały włos nie zderzył się z radiowozem. Kontynuował podróż, mimo wydawanych przez policjantów sygnałów do zatrzymania. Okazało się, że miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie i nie miał prawa jazdy.

Reklama

Wczoraj po godzinie 19:00 (17 marca) policjanci z krasnostawskiej komendy wracali nieoznakowanym radiowozem do jednostki. W miejscowości Kozieniec jadący z naprzeciwka seat ibiza nagle wjechał na ich pas ruchu. Kryminalni zmuszeni byli  zjechać na pobocze, by uniknąć zderzenia. Kierowca seata nie zatrzymał się i pojechał dalej.

Mundurowi ruszyli za kierowcą seata widząc, jak ten ma problemy z utrzymaniem toru jazdy. Podczas próby zatrzymania, kierowca nie reagował na wyraźnie wydawane sygnały.

Uciekiniera zatrzymano, gdy wjechał na teren jednej z posesji. Po zbadaniu alkomatem 29-latka z gminy Siennica Różana okazało się, że ma prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Ponadto nie ma uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, ani obowiązkowego ubezpieczenia OC. Seat, którym jechał, nie miał aktualnych badań technicznych.

29-latek trzeźwieje w policyjnym areszcie. Wkrótce usłyszy zarzuty w tej sprawie. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA