REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
“sKraj Kultury” – nowy festiwal w mieście
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Będzie dużo muzyki, folkowa potańcówka, warsztaty i kiermasze. Tak w skrócie zapowiada się “sKraj Kultury” – nowy festiwal w mieście.

Chełmski Dom Kultury proponuje w tym roku nowe wydarzenie – sKRAJ Kultury. Etno Festiwal.

Reklama

Pierwsza edycja Etno Festiwalu „sKraj Kultury” to wszystkie kolory muzyki i tańca. To fuzja starego z nowym, dźwięku ze słowem, chleba ze smalcem. Będzie wszystko: do tańca, do posłuchania, do oglądania, do zjedzenia i wypicia! – zapowiadają organizatorzy.

Imprezę zaplanowano na 3 i 4 lipca, w amfiteatrze Kumowa Dolina. Wstęp wolny!
 
W programie festiwalu zapowiadają się koncerty, a jedną z gwiazd będzie  zespół Chłopcy Kontra Basia. Szykuje się też folkowa potańcówka, warsztaty taneczne i wokalne, pokazy ginących zawodów, kiermasz rękodzieła i degustacja regionalnych przysmaków. A na deser – “creepy” opowieści ze wsi.
 
Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Zaangażowanie oparte na współpracy i partnerstwie, gdzie obie strony mają satysfakcję, a nie piracki abordaż – zamknij się i siedź cicho. Zrobisz swoje, bądź wdzięczny i szybko spadaj. Zapłać jeszcze za prąd.

  No votes yet.
  Please wait...
 • TSJ, nie mam żadnego doświadczenia z obecną władza. Możliwe, że to się zmieni ale nie do końca zależy to od mnie. Przy tym upierać się nie będę.
  Z poprzednią władza miałem jedno doświadczenie przynajmniej w skutku pozytywne ale nie chciałbym go powtarzać.
  Trudno mi sobie wyobrazić że jakaś władza jest tak skromna że dając kasę chce zachować w dyskrecji swoje zaangażowanie,?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Pastor – składasz wniosek i masz lub nie, no i wszędzie działa tak samo – napisałeś.
  Jak to u nas działało i nadal zapewne tak działa, to trzeba samemu sobie spróbować. Gwarantuję, że szybko by Ci się odechciało. Nie chce mi się jakoś szczegółowo w to zagłębiać. Może mam przez te swoje doświadczenia trwały uraz? Dobrze, że przez to choć się nie jąkam ?.
  Napewno nigdzie nie jest całkiem różowo, tylko że nieswojo się człowiek czuje goszcząc przy różnych organizowanych w kraju okazjach, jak tamtejsza władza podchodzi do podobnych nam. Może nie zawsze jest idealnie, bo nie może, ale choć widać wyraźnie wsparcie, pomoc i zadowolenie tej władzy, że coś u nich takiego działa, a inni czegoś takiego nie mają – nie mają bo im nie zależało, nie rozumieli, bo nie potrafili poszanować jak jeszcze nie umarło?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama