REKLAMA
,
Sławek Uniatowski – The Best of
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„The Best of” czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Wodeckiego, Zauchy i Sinatry. Zapraszamy do ChDK 27 marca.

Reklama

Sławek Uniatowski to wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi, a jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.
Jako jedyny wokalista z Polski wystąpił na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

Podczas chełmskiego koncertu nie zabraknie takich utworów jak ” Honolulu”, czy „5 rano”. Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos Uniatowskiego sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci.

Zapraszamy na koncert do Chełmskiego Domu Kultury, 27 marca, o godz. 19:00. Bilety po 80, 100 i 120 zł (zostały ostatnie wolne miejsca).

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA