REKLAMA
,
Ślubowali nowi funkcjonariusze SG
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nadbużańskiemu Oddziałowi Straży Granicznej przybyło 22 nowych funkcjonariuszy. Dziś (11 lipca) złożyli ślubowanie. Uroczystość była również okazją do mianowania na pierwszy stopień w korpusie chorążych.

Reklama

W asyście pocztu sztandarowego NOSG oraz w obecności kadry kierowniczej oddziału, komendant Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg. SG Jacek Szcząchor odczytał rotę ślubowania.  Powtórzyło ją 22 nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Nowi funkcjonariusze SG najbliższy czas spędzą w ośrodku szkoleniowym, by niebawem zacząć służbę w ochronie granicy państwowej.

Uroczystość była również okazją do mianowania 32 funkcjonariuszy na pierwszy stopień w korpusie chorążych. Nowo mianowani wcześniej zdobywali wiedzę w zakresie szkoły chorążych w ośrodku szkolenia SG w Kętrzynie.

***

W 2019 roku w Nadbużańskim Oddziale SG planuje się przyjąć do służby 100 funkcjonariuszy. Szczegółowe informacje dotyczące naboru do służby zainteresowani znajdą pod linkiem:

http://www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl/nos/praca/funkcjonariusze/17203,Rekrutacja-do-sluzby-w-Nadbuzanskim-Oddziale-Strazy-Granicznej.html

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA