REKLAMA
,
Śmierć na drodze
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dziś po godzinie 6 w Olchowcu (gm. Żółkiewka) samochód dostawczy marki Fiat najechał na tył stojącego na przystanku autobusu. Na miejscu zginął pasażer fiata. Do szpitala trafił kierowca tego samochodu i ośmioro pasażerów autobusu. 

Reklama

Dziś po godzinie 6:00 w miejscowości Olchowiec, gm. Żółkiewka doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na tył stojącego na przystanku autobusu najechał samochód dostawczy marki Fiat. Do zdarzenia doszło w momencie gdy do autobusu wsiadali pasażerowie. Siła uderzenia była tak duża, że autobus został wyrzucony do przydrożnego rowu. W kabinie fiata podróżowało dwie osoby. Kierujący 56-letni mieszkaniec gm. Kolbuszowa z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Niestety pomimo reanimacji nie udało się uratować podróżującego z nim 21-letniego pasażera. Do szpitala przewiezionych zostało także czworo pasażerów autobusu. Niedługo po zdarzeniu z urazami zgłosiły się tam, jednak kolejne osoby.

Kierowca autobusu, 50-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw był trzeźwy. Od kierującego fiatem została pobrana krew do badań. Policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA