REKLAMA
,
Śmiertelny wypadek
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mężczyzna stracił panowanie nad samochodem, zjechał do rowu i uderzył w skarpę. W wyniku zdarzenia kierowca poniósł śmierć na miejscu, a dwóch pasażerów trafiło do szpitala.

Reklama

Do wypadku doszło wczoraj (5 kwietnia) po godz. 17:00 w miejscowości Stara Wieś na DW-843. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 56-latek, kierujący samochodem marki Opel Vectra, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w skarpę. Niestety, w wyniku zdarzenia 56-latek z gm. Kraśniczyn pomimo podjętej reanimacji, zmarł na miejscu zdarzenia.
Razem z nim jechało dwóch pasażerów, którzy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Droga w miejscu wypadku przez kilka godzin była zablokowana, a ruch odbywał się po wyznaczonych przez policjantów objazdach.

Policjanci na miejscu zdarzenia wykonywali czynności  pod nadzorem prokuratura. Teraz prowadzone jest postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego wypadku.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze oraz o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Przypomina, że brak zrozumienia i wzajemnego szacunku to kolejny niekorzystny czynnik wpływający na bezpieczeństwo uczestników ruchu.  Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA