REKLAMA
,
Sobotę spędź w teatrze
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na kolejny spektakl dla najmłodszych zaprasza Młodzieżowy Dom Kultury. W sobotę, 8 sierpnia zobaczymy „Tymoteusza Rymcimci”.

Reklama

Tym razem do Chełma przyjeżdża rzeszowski Teatr Nemno. W sobotę po południu (8 sierpnia), na skwerze „Przy Czapli” wystawi sztukę „Tymoteusz Rymcimci”.

Pewnego razu Śpioch śni sen o małym misiu. Miś ma ogromny problem, bo nie ma się z kim bawić. Śpioch postanawia pomóc Misiowi i wyśnić dla niego przyjaciela. Z pozoru proste zadanie okazuje się nie lada wyzwaniem. Sen Śpiocha odkrywa przed nami świat Misia Tymoteusza Rymcimci i jego Taty. Czy niedźwiedzie potrafią być groźne? Czy Tymoteusz spotka upragnionego przyjaciela?

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie przyzwyczaił już najmłodszą chełmską publiczność do letnich spektakli. Każdego roku do Chełma ośrodek zaprasza z całego kraju najlepsze przedstawienia dla dzieci. Pokazywane są w plenerze, co stanowi dodatkową atrakcję. Przed nami przedostatnia odsłona „Chełmskich wakacji teatralnych”.

Zapraszamy w sobotę, 8 sierpnia, o godz. 17, skwer „Przy Czapli” (ul. Czarnieckiego 8). W razie niepogody spektakl nieprzeniesiony zostanie do sali gimnastycznej przy ul. Czarnieckiego 8.

Wstęp jest bezpłatny, ale wcześniej trzeba mieć wejściówkę. A te są do odebrania w kilku miejscach w mieście: MDK przy Pocztowej 41, MDK przy Czapli przy Czarnieckiego 8 i w Chełmskim Ośrodku Informacji Turystycznej przy Lubelskiej 63.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA