REKLAMA
,
Sobotę spędź w teatrze
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na kolejny spektakl dla najmłodszych zaprasza Młodzieżowy Dom Kultury. W sobotę, 8 sierpnia zobaczymy „Tymoteusza Rymcimci”.

Reklama

Tym razem do Chełma przyjeżdża rzeszowski Teatr Nemno. W sobotę po południu (8 sierpnia), na skwerze „Przy Czapli” wystawi sztukę „Tymoteusz Rymcimci”.

Pewnego razu Śpioch śni sen o małym misiu. Miś ma ogromny problem, bo nie ma się z kim bawić. Śpioch postanawia pomóc Misiowi i wyśnić dla niego przyjaciela. Z pozoru proste zadanie okazuje się nie lada wyzwaniem. Sen Śpiocha odkrywa przed nami świat Misia Tymoteusza Rymcimci i jego Taty. Czy niedźwiedzie potrafią być groźne? Czy Tymoteusz spotka upragnionego przyjaciela?

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie przyzwyczaił już najmłodszą chełmską publiczność do letnich spektakli. Każdego roku do Chełma ośrodek zaprasza z całego kraju najlepsze przedstawienia dla dzieci. Pokazywane są w plenerze, co stanowi dodatkową atrakcję. Przed nami przedostatnia odsłona „Chełmskich wakacji teatralnych”.

Zapraszamy w sobotę, 8 sierpnia, o godz. 17, skwer „Przy Czapli” (ul. Czarnieckiego 8). W razie niepogody spektakl nieprzeniesiony zostanie do sali gimnastycznej przy ul. Czarnieckiego 8.

Wstęp jest bezpłatny, ale wcześniej trzeba mieć wejściówkę. A te są do odebrania w kilku miejscach w mieście: MDK przy Pocztowej 41, MDK przy Czapli przy Czarnieckiego 8 i w Chełmskim Ośrodku Informacji Turystycznej przy Lubelskiej 63.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
Zapal znicz dla medyka
Zapal znicz dla medyka
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
REKLAMA