REKLAMA
,
Sołtysi wybrani
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Listy Gratulacyjne z okazji wyboru na sołtysa odebrali wszyscy sołtysi z terenu Gminy Chełm. To 40 osób, z czego dziesięcioro debiutuje w tej roli.

Reklama

Grupa 40 osób wybranych niedawno na sołtysów na terenie Gminy Chełm spotkała się 11 marca. Dla dziesięciorga to był początek pierwszej kadencji. Wręczenie zaświadczeń zbiegło się z Dniem Sołtysa, dlatego nie zabrakło życzeń powodzenia i wytrwałości w sprawowaniu funkcji. Podziękowania z pamiątkowymi gadżetami otrzymali również byli sołtysi, którzy nie kandydowali albo nie zostali wybrani.

Ogromną wytrwałością wykazali się niewątpliwie sołtysi z 32-letnim stażem, którzy z końcem kadencji zakończyli sprawowanie urzędu: Zdzisław Wronka, Zdzisław Zygmuntowicz i Henryk Podolak. W trakcie kuluarowych rozmów sołtysi z wieloletnim stażem wprowadzali w specyfikę pracy młodsze koleżanki i kolegów – zwłaszcza tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z urzędem.

Listy Gratulacyjne wręczali wójt Wiesław Kociuba, przewodniczący rady Artur Kubacki oraz zastępca wójta Lucjan Piotrowski.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Kolejową jeszcze poczekamy
Na Kolejową jeszcze poczekamy
Przyszłość dworca budzi emocje
Przyszłość dworca budzi emocje
Miliony na Plac Łuczkowskiego
Miliony na Plac Łuczkowskiego
Na Jagielońskiej kładą asfalt
Na Jagiellońskiej kładą asfalt
Ostatnie pożegnanie Mikusa
Ostatnie pożegnanie Mikusa
REKLAMA