REKLAMA
,
Sołtysi wybrani
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Listy Gratulacyjne z okazji wyboru na sołtysa odebrali wszyscy sołtysi z terenu Gminy Chełm. To 40 osób, z czego dziesięcioro debiutuje w tej roli.

Reklama

Grupa 40 osób wybranych niedawno na sołtysów na terenie Gminy Chełm spotkała się 11 marca. Dla dziesięciorga to był początek pierwszej kadencji. Wręczenie zaświadczeń zbiegło się z Dniem Sołtysa, dlatego nie zabrakło życzeń powodzenia i wytrwałości w sprawowaniu funkcji. Podziękowania z pamiątkowymi gadżetami otrzymali również byli sołtysi, którzy nie kandydowali albo nie zostali wybrani.

Ogromną wytrwałością wykazali się niewątpliwie sołtysi z 32-letnim stażem, którzy z końcem kadencji zakończyli sprawowanie urzędu: Zdzisław Wronka, Zdzisław Zygmuntowicz i Henryk Podolak. W trakcie kuluarowych rozmów sołtysi z wieloletnim stażem wprowadzali w specyfikę pracy młodsze koleżanki i kolegów – zwłaszcza tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z urzędem.

Listy Gratulacyjne wręczali wójt Wiesław Kociuba, przewodniczący rady Artur Kubacki oraz zastępca wójta Lucjan Piotrowski.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA