REKLAMA
,
Specjalnie dla seniorów: coś dla duszy i ciała
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Rozważania o współczesnych mediach, gimnastyka dla seniorów oraz nauka języka angielskiego – tak zapowiada się listopad w chełmskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku (UTW).

Reklama

W poniedziałek 6 listopada br. w UTW rozpocznie się cykl spotkań pod hasłem „Człowiek w świecie współczesnych mediów”. Zajęcia poprowadzi Anna Szymańska, która razem ze słuchaczami analizować będzie problemy komunikacji medialnej jako jednego z podstawowych zjawisk współczesnej kultury i cywilizacji. Będzie miejsce na dyskusje o specyfice poszczególnych rodzajów mediów, a także wybranych zagadnień z zakresu przekazów medialnych. Uczestnicy rozmawiać będą też o tym, czy media wpływają na naszą osobowość oraz na świadomość społeczeństw.

Zajęcia odbywać się będą przez pięć kolejnych poniedziałków (ostatnie 4 grudnia br.), o godz. 15.45, w auli 207 budynku rektoratu PWSZ w Chełmie przy Pocztowej 54.

Także w poniedziałki, w UTW można korzystać z zajęć dla ciała czyli „Gimnastyki rekreacyjnej dla seniorów”. Prowadzi je Magda Zańko w godz. 11.30-12.15, w sali gimnastycznej PWSZ przy ul. Pocztowej 54 (budynek E). Zajęcia są odpłatne.

Studenci UTW, którzy chcą uczyć się języka angielskiego, mają w tym roku dwie możliwości: zajęcia odpłatne prowadzone przez Krzysztofa Bracha (kontynuacja) lub darmowe z Natalią Popek, która proponuje naukę metodą D. Pietrowa.

Szczegółowy plan zajęć semestru zimowego

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA