REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Spektakli na razie nie będzie
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Teatr Ziemi Chełmskiej nie będzie na razie wystawiał swojego najnowszego spektaklu “Wszystko w rodzinie”. Kto ma bilet, może go do końca października zwrócić i odzyskać pieniądze. Nie wiadomo, kiedy chełmskich aktorów znów zobaczymy na scenie.

Teatr Ziemi Chełmskiej pod koniec stycznia br. wystawił nową premierę. To przedstawienie komediowe „Wszystko w rodzinie” autorstwa Ray’a Cooney’a. Potem aktorzy planowali kolejne przedstawienia. Chełmianie, którzy kochają swój teatr, kupowali bilety niemal “na pniu”. Tymczasem w marcu ogłoszono w kraju stan epidemii i zawieszono działalność ośrodków kultury.
Zakupione bilety trafiły do szuflad, bo wszyscy się spodziewali, że taki stan nie potrwa długo i że wkrótce pokazy teatralne zostaną wznowione.

Tymczasem TZCh ogłasza:

Z przykrością informujemy, że bilety które zostały zakupione na spektakl Teatru Ziemi Chełmskiej „Wszystko w rodzinie” tracą swoją ważność.  Aby odzyskać pieniądze należy zwrócić bilety w kasie Chełmskiego Domu Kultury lub CKF  ZORZA  w terminie do 30 października 2020.

Na razie nie wiemy, kiedy spektakle chełmskiego teatru wrócą ponownie na scenę.

***

Miłośników teatru informujemy, że przy okazji Nocy Kultury będziemy mogli obejrzeć pokaz teatru impro. Przedstawienie przygotowują amatorzy pod kierunkiem aktorów Impro Teatru Lukla – Adama Organisty, Bogusława Byrskiego, Basi Szarwiło i Karoliny Horydyjewicz.
Zapraszamy w sobotę, 29 sierpnia, na godz. 19:00, do Chełmskiego Domu Kultury. Wstęp wolny!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*