REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Spisz się wreszcie
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

30 września kończy się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Jeżeli jeszcze się nie spisałeś, przypominamy, jak możesz to zrobić.

Reklama

Z danych GUS wynika, że na razie spisało się niewiele ponad 50% Polaków. Tymczasem udział w spisie jest obowiązkowy, a za jego zlekceważenie grożą kary.

Przypominamy zatem, jak można się spisać.

Podstawowa forma Narodowego Spisu Powszechnego to samospis. Można to zrobić w każdym dogodnym momencie na stronie internetowej www.spis.gov.pl.

Jeśli nie mamy możliwości samospisania się, pomoże nam w tym Urząd Miasta Chełm. W budynku przy ul. Lubelskiej 65 czeka na nas specjalne stanowisko do samospisu. Czynne jest w godzinach pracy magistratu, tj. od 7:30 do 15:30. Wizytę trzeba jednak wcześniej umówić  telefonicznie pod  nr:  82 564 32 06 lub 698 159 865.

Pomocni będą także pracownicy Urzędu Statystycznego i to siedem dni w tygodniu. Do końca września Urząd Statystyczny w Lublinie oraz jego oddziały, w tym Oddział US w Chełmie (Pl. Niepodległości 1) będą pracować dłużej. Od poniedziałku do piątku możemy ich odwiedzać w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty i niedziele od godziny 10:00 do 18:00.

Jeszcze inna możliwość to skorzystanie ze spisu „na żądanie” – wystarczy zadzwonić na Infolinię spisową pod numer telefonu 22 279 99 99. Działa w godzinach od 8:00 do 20:00, także w soboty i niedziele.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama