REKLAMA
,
Spisz się wreszcie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

30 września kończy się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Jeżeli jeszcze się nie spisałeś, przypominamy, jak możesz to zrobić.

Reklama

Z danych GUS wynika, że na razie spisało się niewiele ponad 50% Polaków. Tymczasem udział w spisie jest obowiązkowy, a za jego zlekceważenie grożą kary.

Przypominamy zatem, jak można się spisać.

Podstawowa forma Narodowego Spisu Powszechnego to samospis. Można to zrobić w każdym dogodnym momencie na stronie internetowej www.spis.gov.pl.

Jeśli nie mamy możliwości samospisania się, pomoże nam w tym Urząd Miasta Chełm. W budynku przy ul. Lubelskiej 65 czeka na nas specjalne stanowisko do samospisu. Czynne jest w godzinach pracy magistratu, tj. od 7:30 do 15:30. Wizytę trzeba jednak wcześniej umówić  telefonicznie pod  nr:  82 564 32 06 lub 698 159 865.

Pomocni będą także pracownicy Urzędu Statystycznego i to siedem dni w tygodniu. Do końca września Urząd Statystyczny w Lublinie oraz jego oddziały, w tym Oddział US w Chełmie (Pl. Niepodległości 1) będą pracować dłużej. Od poniedziałku do piątku możemy ich odwiedzać w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty i niedziele od godziny 10:00 do 18:00.

Jeszcze inna możliwość to skorzystanie ze spisu „na żądanie” – wystarczy zadzwonić na Infolinię spisową pod numer telefonu 22 279 99 99. Działa w godzinach od 8:00 do 20:00, także w soboty i niedziele.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA