REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Spostrzegawczy dzielnicowy
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Dzielnicowy z chełmskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego. To już 70 osoba ukrywająca się przed organami ścigania zatrzymana w tym roku z udziałem tego policjanta.

Wczoraj późnym wieczorem (7 sierpnia) dzielnicowy z chełmskiej komendy st. sierż. Paweł Burda (na zdjęciu) w czasie wolnym od służby zauważył na osiedlu Słoneczne mężczyznę, który wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Po przedstawieniu się i okazaniu policyjnej odznaki zatrzymał mężczyznę, prosząc jednocześnie o wsparcie dyżurnego komendy.

Reklama

Umundurowany patrol przejął dalsze czynności. Po wylegitymowaniu okazało się, że przeczucie nie myliło dzielnicowego i dobrze pamiętał wizerunek poszukiwanego.
Okazał się nim 68-letni chełmianin, który poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Chełmie w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna miał do odbycia karę aresztu za wykroczenie przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu.

Postawa st. sierż. Pawła Burdy pokazuje, że policjantem jest się 24 godziny na dobę. Dzięki dobremu rozpoznaniu i własnemu zaangażowaniu w bieżącym roku funkcjonariusz brał udział w zatrzymaniu już 70 osób ukrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama