REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Spotkajmy się przy szopce
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

SDC16331Dziś o godzinie 10:00 na Placu Łuczkowskiego rozpoczął się Jarmark Bożonarodzeniowy. Na kilkudziesięciu straganach chełmscy twórcy rękodzieła prezentowali swoje talenty.

W ostatni weekend przed Bożym Narodzeniem na Placu Łuczkowskiego mieszkańcy Chełma mogą spotkać się na rozmowy i wspólne kolędowanie przy szopce. Świątecznym zakupom towarzyszą występy dzieci z chełmskich szkół. Stragany opływają w przepychu świątecznych ozdób na choinkę i na wigilijny stół – od małych aniołków z masy solnej po ogromne choinki z szyszek czy sianka. Można także kupić świeżą wędlinkę czy karpia. Najważniejszym jednak jest fakt, że można wspomagać różne organizacje. Przy jednym ze stoisk Chełmianie mogą wspomóc Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt, przy innym Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, Gimnazjum nr 2 czy Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych “Razem na Kresach”. Każdy znajdzie coś dla siebie w atrakcyjnych cenach. Przy tym jest to okazja do wesołych, pełnych życzliwości rozmów i życzeń pogodnych i spokojnych świąt.

Jutro czekają na mieszkańców kolejne atrakcje! Prócz straganów i kolęd w szopce, wspólnie ubierzemy choinkę i podzielimy się opłatkiem! Warto być, bo mimo, że nie ma śniegu, razem możemy poczuć niepowtarzalną, ciepłą, świąteczną atmosferę 🙂

Zdjęcia dzięki: Żyj Lepiej

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*