REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Spotkanie autorskie
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Jej najnowsza książka pt. “Zagubiony anioł” jest już na rynku. A z samą autorką Magdaleną Kordel spotkamy się 7 listopada w ChBP. Sprawdź szczegóły.

Reklama

Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti zaprasza na spotkanie autorskie z Magdaleną Kordel. Autorka poczytnych książek obyczajowych przyjedzie do Chełma 7 listopada i o godz. 1700 (poniedziałek) spotka się z czytelnikami w ChBP (ul. Partyzantów 40). Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Magdalena Kordel jest autorką wielu bestsellerowych książek o tematyce kobiecej, takich jak “A ja na Ciebie zaczekam” czy “W blasku słońca” czy “Sezon na cuda”. Twórczość prozatorska początkowo miała znaczenie terapeutyczne dla samej autorki, później okazała się literackim lekiem niosącym ukojenie i poprawiającym humor miłośnikom literatury obyczajowej. Magdalena Kordel jest też autorką cykli powieściowych („Uroczysko” “Miasteczko”, “Malownicze”).  Jej najnowsza powieść pt. “Zagubiony anioł” ukazała się na rynku pod koniec października br. Książki M. Kordel są niezwykle poruszające i stanowią balsam dla duszy czytelników

Powieściopisarka uwielbia podróżować, czytać i gotować. Wspólnie z mężem i dwójką dzieci mieszka w Otwocku. Jest miłośniczką Sudetów i marzy o domku w górach. Ceni marzenia i pomaga spełniać je innym. Dzięki jej blogowi „Za górami za lasami” początkujący pisarze mają szansę wydać książkę.

Zapraszamy, wstęp wolny!

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama