REKLAMA
,
Spotkanie autorskie z Marcinem „Kalim” Gutkowskim w ChBP | WIDEO
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmską Bibliotekę Publiczną im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie odwiedził popularny raper Kali. Wizyta miała na celu promocję książki „Krime Story” wydanej w tym roku. Frekwencja zaskoczyła samych organizatorów.

Reklama

W niedzielne popołudnie w ChBP im. Marii Pauliny Orsetti, odbyło się spotkanie autorskie z Marcinem „Kalim” Gutkowskim. Wydarzenie wywołało spore zainteresowanie fanów, o czym mogła świadczyć informacja, że liczba miejsc jest ograniczona do 200 osób. Fani przybyli licznie – Kaliego przywitała aula niemalże pełna zróżnicowanych wiekowo ludzi. Ludzi wdzięcznych za twórczość i ciekawych informacji związanych z twórczością oraz życiem prywatnym muzyka-pisarza.

„Macie w Chełmie miejsce naładowane pozytywną energią”

 

Podczas spotkania z fanami, Gutkowski opowiadał między innymi o trudach życia artysty, planach na następną książkę oraz zależności najnowszej płyty pt. „Krime Story” od książki o tym samym tytule.

Cieszę się, że powstał „Krime”. Gdyby nie on, nie mógłbym sobie pozwolić na nagranie takiego utworu jak „Penga”. Lubię pieniądze, zarabiam dosyć dobrze, jednak w tym utworze nie ma mnie – komentuje Marcin „Kali” Gutkowski.

Oprócz tematów, które wydawały się oczywiste, artysta opowiadał także o tym, jak zmieniło się jego życie oraz o kilku dosyć zaskakujących rzeczach. – Macie w Chełmie miejsce naładowane pozytywną energią. Jest to Górka Chełmska. Jeśli pójdziecie tam i posiedzicie kilka minut, będziecie naładowani pozytywna energią – mówi z zachwytem o Chełmie.

Oprócz magicznego miejsca, opowiadał o wsparciu fanów ze wschodniej strony Polski. – Otrzymuję niesamowite wsparcie i energię ze Wschodniej Polski, to budujące jak ludzie z tego regionu utożsamiają się z moją twórczością – kontynuuje z optymizmem. Jak zapewnia autor, książka jest już w drodze. Nieznany jest jej tytuł, ani zbyt wiele szczegółów. Wiadomo tylko, że będzie do kontynuacja „Krime Story”. – Krime wyjdzie w końcu na prostą i można powiedzieć, że w jakimś stopniu ułoży sobie życie – podsumowuje Gutkowski.

Podczas spotkania autorskiego można było również nabyć część płyt z dyskografii Kaliego oraz książkę pt. „Krime Story”, która przekroczyła liczbę 30 tys. sprzedanych egzemplarzy w promocyjnej cenie. Oprócz tego, po spotkaniu, fani mogli zdobyć autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z autorem.

Zobaczcie wideo ze spotkania:

Napisz komentarz
 • kujwa ten kodżak juz tam jest

 • PENGA, a nie pęga 😀

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA