REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Spotkanie autorskie z Pilipiukiem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Andrzej Pilipiuk spotka się z czytelnikami w ChBP. Przy okazji poznamy laureatów konkursu literackiego U nas za stodołą.

Reklama

Fundacja ,,Ku Przeszłości ” oraz Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti zapraszają na spotkanie z pisarzem Andrzejem Pilipiukiem. Czytelnicy pokochali autora głównie za opowieści o przygodach Jakuba Wędrowycza – mieszkającego w Starym Majdanie koło Wojsławic „plugawego degenerata, bimbrownika i egzorcysty”. Ale warto pamiętać, że Pilipiuk to także niestrudzony tropiciel ciekawostek z lamusa i kolekcjoner nagród literackich, który z pisania z pasją uczynił swój sposób na życie. Czterokrotny laureat prestiżowej nagrody Nautilusa. Dziesięciokrotnie nominowany, raz nagrodzony Nagrodą im. Janusza A. Zajdla. As EMPiK-u 2006 i jeden z najchętniej kupowanych autorów.

Spotkanie autorskie będzie też okazją do ogłoszenia laureatów III konkursu literackiego U nas za stodołą. Ubiegłorocznej edycji literackich zmagań  przyświecało hasło: Spotkanie z duchem Bieluchem.
Przy okazji przypominamy, że w tym roku ogłoszona już została kolejna edycja konkursu. Fundacja Ku Przeszłości tym razem proponuje hasło przewodnie „Rok 1920 między Zamościem a Roztoczem”. Termin nadsyłania utworów: do końca maja. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie tutaj.

Tradycyjnie patronem i głównym jurorem konkursu będzie Andrzej Pilipiuk.

Zapraszamy na spotkanie autorskie do ChBP, w piątek, 28 lutego, o godz. 17:00. Wstęp wolny!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama