REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Spotyka się nauka z przemysłem
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint
Konferencji „SYNERGIA NAUKI I PRZEMYSŁU” rozpoczyna się w Chełmie 23 listopada.  Po raz trzeci Państwowa Akademia Nauk Stosowanych proponuje integrację ludzi ze świata nauki i świata przemysłu. 

Reklama
Konferencja „SYNERGIA NAUKI I PRZEMYSŁU” jest spotkaniem skupiającym ludzi ze świata nauki i przemysłu. Po raz pierwszy konferencja odbyła się we wrześniu 2015 r., a teraz jest to już trzecia jej edycja. Przedsięwzięcie ma na celu prezentację najnowszych osiągnięć nauki z wielu obszarów i dyscyplin naukowych oraz współdziałanie chełmskiej uczelni z wielkimi i rozpoznawalnymi na rynku światowym firmami. Tak więc chodzi o rozwój nauki i jej transfer do przemysłu.

Do dyspozycji uczestników spotkania PANS w Chełmie oddała swoje Centrum Studiów Inżynierskich. Na wyposażeniu jest tu wysokiej klasy sprzęt naukowo-badawczy, maszyny sterowane numerycznie, a także inna aparatura zapewniająca prowadzenie badań naukowych na najwyższym poziomie.

Konferencja potrwa trzy dni – od 23 do 25 listopada br. W jej trakcie prezentowane będą najnowsze trendy rozwojowe z zakresu inżynierii mechanicznej, elektrycznej, elektronicznej, budowlanej i wielu innych.

Szczegółowy program konferencji znajdziecie tutaj.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama