REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Spróbuj krav maga
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Chcesz być jak izraelski komandos? Spróbuj krav maga. Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Krasnymstawie zbiera grupę.

Krav maga to system walki opracowany dla sił obronnych Izraela. Składa się z kombinacji najbardziej skutecznych technik pochodzących m.in. z boksu, judo, zapasów i innych sztuk walki. Jest nie tyle sportem, co ma służyć samoobronie.

– Aktywność fizyczna, której jednym ze szczególnych rodzajów są sztuki walki, wpływa na rozwój budowy ciała i wydolność fizyczną, ale również wzmacnia układ nerwowy oraz zwiększa zdolność do pracy umysłowej – przekonuje Karolina Lalka-Sobczuk z Ośrodka Szkolenia Zawodowego OHP. – Ćwiczenia i trening sztuk walki powodują lepsze znoszenie stanów napięć nerwowych i sytuacji stresowych, przywracając równowagę organizmu. To także trening samoobrony zaspokajający jedną z najważniejszych potrzeb człowieka, a mianowicie potrzebę bezpieczeństwa.

Zainteresowani udziałem w 5-dniowych niepowtarzalnych warsztatach krav maga, pod okiem profesjonalnego instruktora, mogą zgłaszać się do Ośrodka Szkolenia Zawodowego OHP w Chełmie, Lwowska 51, p. 416, tel.  82 564-24-43 lub do Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Krasnymstawie, Sobieskiego 5, p. 308,  tel. 82 576-15-81.

Po skompletowaniu grupy, warsztaty odbędą się w Krasnymstawie, w pierwszym tygodniu ferii czyli od 29 stycznia do 3 lutego 2018 roku. Jeden trening trwać będzie 1,5 godziny.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*