REKLAMA
,
Spróbuj swoich sił w musicalu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do końca czerwca Chełmski Dom Kultury czeka na zgłoszenia do Letnich warsztatów musicalowych. To wakacyjna oferta dla wszystkich, bez względu na wiek i umiejętności.

Reklama

Letnie warsztaty musicalowe odbywać się będą w ChDK od 13 do 17 sierpnia br.

Zapraszamy gorąco na kolejną edycję Letnich Warsztatów Musicalowych. Wiedząc, że musical łączy pokolenia, nasza oferta warsztatów jest skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych. W tym roku wprowadzamy też możliwość uczestniczenia w konsultacjach indywidualnych z pedagogami Chadek Musical Academy – zachęcają organizatorzy.

Zajęcia taneczne poprowadzą Jacek Wazelin i Marta Czyż. W świat teatru wprowadzi uczestników Adrian Wiśniewski, a stroną wokalną zajmie się Kamil Dominiak.

W tym roku warsztaty odbywają się w 4 grupach wiekowych: dziecięcej 9-11 lat, 12-15 lat, młodzieżowej 16-20 lat i w grupie dorosłej. Zajęcia dla dzieci odbywać się będą  w godz. 10-15. Natomiast dla grup młodzieżowej i dorosłej zajęcia rozpoczynać się będą po południu, od godz. 17.

Koszt uczestnictwa dla grup dziecięcych i młodzieżowej to 250 zł. Dla uczniów Chadek Musical Academy opłata wynosi 200 zł.
Grupa dorosła ma możliwość wybrania pakietu zajęć wokalnych, aktorskich lub tanecznych. Opłata wynosi: 100 zł za 1 pakiet zajęć (wokal, taniec, aktorstwo) – przy wyborze 3 pakietów cena wynosi: 270 zł. Dla uczestników Chadek Musical Academy koszt 1 pakietu to 80 zł – cena za wszystkie zajęcia to 240 zł.

Istnieje możliwość (dotyczy wyłącznie uczestników warsztatów) wykupienia lekcji indywidualnych 2×30 minut z każdym z pedagogów. Koszt takich konsultacji to 100 zł.

W ChDK czekają na Wasze zgłoszenia do 30 czerwca 2018 r. Zapisy wyłącznie drogą mailową: agnieszka.pozniak@chdk.chelm.pl.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na Pokrówkę z przeszkodami
Na Pokrówkę z przeszkodami
Rocznicowy prezent prezydenta
Rocznicowy prezent prezydenta
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
REKLAMA